TV guide padės ir Šv. Valentino dieną

Kiekvienų metų pradžioje visos – tiek savo antrąją pusę turinčios, tiek vienišos, dar tokios nesuradusios širdys pradeda ruoštis ypatingai šventei – Šv. Valentino dienai. Kiekvienas nori nustebinti savo mylimuosius ir padovanoti jiems kuo šiltesnius prisiminimus. Tai padaryti yra daugybių būdų – įvairios dovanos, pramogos, vakarienė žvakių šviesoje ar tiesiog jaukus vakaras ant sofos su romantišku filmu fone.

Būtent planuojantiems pasirinkti pastarąjį variantą pasistengsiu padėti. Juk niekas nenori, jog tokia smulkmena, kaip netinkamas filmo pasirinkimas ne tik, kad nepakurstytų romantiškos nuotaikos, tačiau ir visiškai sugadintų vakarą. Kino industrijoje yra daugybė filmų apie meilę, tačiau tokiai ypatingai dienai vertėtų rinktis laiko patvirtintus, galbūt netgi klasika tapusius filmus. Pateikiu keletą variantų, kurių pasirinkimas Jūsų tikrai nenuvils.

Jeigu Jūs ir Jūsų antra pusė mėgsta klasikinius kino kūrinius, tuomet, be abejonių, puikus pasirinkimas 1942-ųjų metų trimis “Oskarais” apdovanota meilės istorija “Casablanca”. Modernesnių filmų mėgėjams nevertų pamiršti nuostabiu aktorių, režisierių darbu ir iki širdies gelmių sujaudinančiu siužetu pasižyminčiu 2004-ųjų “The Notebook”. Na, žinoma, negalima nepaminėti Rose ir Jacko įstabios meilės istorijos persmelktame, daugybę apdovanojimų pelniusio “Titanic”.

Šių filmų pasirinkimas ne tik padės sukurti romantišką vakaro atmosferą, tačiau ir leis pažvelgti vienas į kitą dar artimiau. Žinoma, nesijaudinkite, jei nespėjote ar pamiršote išsinuomoti būtent šiuos filmus, manau, jog TV programa taip pat galės Jums pasiūlyti romantika dvelkiančių filmų pasirinkimą.

Comments are closed.